LMR-400-75-FR Amphenol
Артикул
LMR-400-75-FR
Бренд
Amphenol
Описание
LMR-400 W/NON-HALOGEN JKT, 75 OH, Coaxial Cable - - - 75 Ohms
Цена
Теги
Cables, Wires, Кабели, провода, Coaxial Cables (RF), Коаксиальные кабели (RF)
Image
files/LMR-400-75-FR.jpg
Cable Group
Dielectric Material
Foam Polyethylene (FPE)
Wire Gauge
Shield Material
Aluminum; Copper, Tinned
Jacket Color
Black
Cable Type
Coaxial
Conductor Material
Copper, Bare
Jacket (Insulation) Material
Polyethylene (PE)
Jacket (Insulation) Diameter
0.405" (10.29mm)
Conductor Strand
Solid
Shield Type
Braid
Shield Coverage
Dielectric Diameter
0.285" (7.24mm)
Impedance
75 Ohms
Usage
Series
LMR® 75Ohm
Package
Spool
Part Status
Active
Base Product Number
LMR-400
Moisture Sensitivity Level (MSL)
1 (Unlimited)
ECCN
EAR99
HTSUS
Other Names
1946-LMR-400-75-FR,54256,LMR-400-75-FR-500
Standard Package
1
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
RoHS Status
RoHS Compliant
Features
Fire Retardant
Length
VoP, Velocity of Propagation
85
Узнайте актуальную цену на данный товар
Оставьте Ваши контактные данные и наш менеджер ответит вам в течение 15 минут
Доставка от 3 до 10 дней
из Европы Америки и Азии
Гарантия 12 месяцев
на всё оборудование, включая б/у
Можем поставить редкое и снятое
с производства оборудование
Более 5000 брендов
поставим под заказ
Похожие товары
Артикул: DB-338
Бренд: Amphenol
Описание: CABLE GRIP 7.9-9.5MM ALUMINUM, Cable Grip 0.31" ~ 0.38" (7.9mm ~ 9.5mm) Aluminum - Silver
Подробнее
Артикул: SPO-500
Описание: SPO-500 1/2" CORRUGATED LOW PIM, Coaxial Cable - - - 50 Ohms
Подробнее
Артикул: LMR-240
Описание:
CABLE LMR-240 BLACK PE 250', Coaxial Cable - - 250.0' (76.20m) 50 Ohms
Артикул: SF-142
Описание: CABLE COAXIAL MICROWAVE 50' SPOO, Coaxial Cable - - 50.0' (15.24m) 50 Ohms
Артикул: HP-11N
Описание: CBL CLAMP P-TYPE NAT FASTENER, Cable Clamp, P-Type Natural Fastener 0.661" (16.80mm)
Артикул: CS-DSDMDB09MF-003
Описание: CABLE ASSY DB09 SHLD GRY 914.4MM, D-Sub Cable Assembly DB09 Gray, Individual (Round) 3.00' (914.40mm) Receptacle, Female Sockets to Plug, Male Pins Shielded