90311-018LF Amphenol
Артикул
90311-018LF
Бренд
Amphenol
Описание
CONN RCPT HSG 18POS 2.00MM, 18 Rectangular Connectors - Housings Receptacle Black 0.079" (2.00mm)
Цена
Теги
Image
files/90311-018LF.jpg
Connector Type
Receptacle
Number of Rows
2
Other Names
90311018LF,2266-90311-018LF,609-2789
Pitch
0.079" (2.00mm)
Color
Black
Number of Positions
18
Fastening Type
Locking Ramp
Contact Type
Female Socket
Row Spacing
0.079" (2.00mm)
Note
Contacts Not Included
Standard Package
500
HTSUS
Series
Minitek® 2.00mm
Package
Bulk
Part Status
Active
Features
Mounting Type
Free Hanging (In-Line)
Base Product Number
90311
RoHS Status
RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)
1 (Unlimited)
REACH Status
REACH Affected
ECCN
EAR99
Contact Termination
Crimp
Узнайте актуальную цену на данный товар
Оставьте Ваши контактные данные и наш менеджер ответит вам в течение 15 минут
Доставка от 3 до 10 дней
из Европы Америки и Азии
Гарантия 12 месяцев
на всё оборудование, включая б/у
Можем поставить редкое и снятое
с производства оборудование
Более 5000 брендов
поставим под заказ
Похожие товары
Артикул: ACPM-GN
Бренд: Amphenol
Описание:
CONN PLUG MONO 1/4", 6.35mm (0.250", 1/4") - Headphone Phone Plug Mono Connector Solder Eyelet(s)