AT-K-26-4-B/1000 Assmann
Артикул
AT-K-26-4-B/1000
Бренд
Assmann
Описание
CABLE MOD FLAT 4COND BLACK 1000', 4 Conductor Modular Straight Cable Black - 1000' (304.80m)
Цена
Теги
Cables, Wires, Кабели, провода, Modular - Flat Cable, Модульные - Плоский кабель
Image
files/AT-K-26-4-B1000.jpg
Wire Gauge
26 AWG
Number of Conductors
4
Cable Type
Straight
Conductor Strand
7/0.0063"
Jacket Color
Black
Jacket (Insulation) Material
Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Conductor Material
Copper, Bare
Length - Coil Retracted
Length - Coil Extended
Cable Width
0.189" (4.80mm)
Cable Height
0.097" (2.46mm)