D38999/20WE26SN Corsair
Артикул
D38999/20WE26SN
Описание
D38999/20WE26SN, 26 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp
Number of Positions
26
Shell Size - Insert
17-26
Shell Size, MIL
E
Connector Type
Receptacle, Female Sockets
Current Rating (Amps)
7.5A
Other Names
2899-D38999/20WE26SNCO
Operating Temperature
-65°C ~ 175°C