D38999/20WJ24PN Corsair
Артикул
D38999/20WJ24PN
Описание
D38999/20WJ24PN, 24 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Цена
Number of Positions
24
Shell Size - Insert
25-24
Shell Size, MIL
J
Connector Type
Receptacle, Male Pins
Current Rating (Amps)
13A, 23A
Other Names
2899-D38999/20WJ24PNCO
Operating Temperature
-65°C ~ 175°C