403C35E26M00000 CTS-Frequency Controls
Артикул
403C35E26M00000
Описание
CRYSTAL 26.0000MHZ 20PF SMD, 26 MHz ±30ppm Crystal 20pF 60 Ohms 4-SMD, No Lead