445I23K12M00000 CTS-Frequency Controls
Артикул
445I23K12M00000
Описание
CRYSTAL 12.0000MHZ 8PF SMD, 12 MHz ±20ppm Crystal 8pF 50 Ohms 2-SMD, No Lead
Цена
Теги
Crystals, Oscillators, Resonators, Кристаллы, осцилляторы, резонаторы, Crystals, Кристаллы
Image
files/445I23K12M00000.jpg
REACH Status
REACH Unaffected
ECCN
EAR99
HTSUS
Standard Package
1,000
Type
MHz Crystal
California Prop 65
Warning Information
Frequency
12 MHz
Operating Mode
Fundamental
Frequency Stability
±30ppm
Frequency Tolerance
±20ppm
Moisture Sensitivity Level (MSL)
1 (Unlimited)
RoHS Status
ROHS3 Compliant
Series
445
Package
Tape & Reel (TR)
Part Status
Active
ESR (Equivalent Series Resistance)
50 Ohms
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Ratings
Size / Dimension
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max)
0.053" (1.35mm)
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
2-SMD, No Lead
Load Capacitance
8pF