CA20C0803HLT CTS-Frequency Controls
Артикул
CA20C0803HLT
Бренд
CTS-Frequency Controls
Описание
XTAL OSC XO 8.0MHZ 3.3V SMD, 8 MHz XO (Standard) HCMOS, TTL Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Цена
Теги
Crystals, Oscillators, Resonators, Кристаллы, осцилляторы, резонаторы, Oscillators, Осцилляторы
Image
files/CA20C0803HLT.jpg
Base Resonator
Crystal
Type
XO (Standard)
Frequency
8 MHz
Function
Enable/Disable
Output
HCMOS, TTL
Voltage - Supply
3.3V
Frequency Stability
±50ppm
Absolute Pull Range (APR)
Spread Spectrum Bandwidth
Current - Supply (Max)
20mA
Ratings
AEC-Q200
Current - Supply (Disable) (Max)
10µA
Standard Package
1,000
California Prop 65
Warning Information
Series
CA20
Package
Tape & Reel (TR)
Part Status
Active
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
4-SMD, No Lead
Size / Dimension
0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max)
0.031" (0.80mm)