CB3LV-5C-50M000000 CTS-Frequency Controls
Артикул
CB3LV-5C-50M000000
Бренд
CTS-Frequency Controls
Описание
XTAL OSC XO 50.0000MHZ HCMOS TTL, 50 MHz XO (Standard) HCMOS, TTL Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Цена
Теги
Crystals, Oscillators, Resonators, Кристаллы, осцилляторы, резонаторы, Oscillators, Осцилляторы
Image
files/CB3LV-5C-50M000000.jpg
Base Resonator
Crystal
Type
XO (Standard)
Frequency
50 MHz
Function
Enable/Disable
Output
HCMOS, TTL
Voltage - Supply
3.3V
Frequency Stability
±25ppm
Absolute Pull Range (APR)
Current - Supply (Max)
40mA
Ratings
Current - Supply (Disable) (Max)
10µA
REACH Status
REACH Unaffected
Standard Package
1,000
California Prop 65
Warning Information
Series
CB3LV
Package
Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)Digi-Reel®
Part Status
Active
Operating Temperature
-20°C ~ 70°C
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
4-SMD, No Lead
Size / Dimension
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max)
0.071" (1.80mm)