DT320RA-0200 Delta Electronics
Артикул
DT320RA-0200
Описание
TEMP CONTROLLER, Process, Temperature Controller (RTD, Type B, E, J, K, L, N, R, S, T, TXK, U) 100 ~ 240VAC Panel Mount
Voltage - Supply
100 ~ 240VAC
Output Type
Relay
Panel Cutout Dimensions
Square - 45.00mm x 45.00mm
Input Range
-200°C ~ 1800°C, 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC, 0 ~ 50mV
Operating Temperature
0°C ~ 50°C