DTC1000L Delta Electronics
Артикул
DTC1000L
Описание
DTC MPU, LINEAR VOLTAGE OUTPUT, Process, Temperature Controller (RTD, Type B, E, J, K, L, N, R, S, T, TXK, U) 24VDC Chassis Mount, DIN Rail
Image
files/DTC1000L.jpg
Voltage - Supply
24VDC
Input Range
-200°C ~ 1800°C, 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC, 0 ~ 50mV
Operating Temperature
0°C ~ 50°C