DTC2000C Delta Electronics
Артикул
DTC2000C
Описание
DTC EXTENSION UNIT, CURRENT OUTP, Process, Temperature Controller (RTD, Type B, E, J, K, L, N, R, S, T, TXK, U) 24VDC Chassis Mount, DIN Rail
Image
files/DTC2000C.jpg
Voltage - Supply
24VDC
Input Range
-200°C ~ 1800°C, 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC, 0 ~ 50mV
Operating Temperature
0°C ~ 50°C