FF23MR12W1M1B11BOMA1 Infineon Technologies
Артикул
FF23MR12W1M1B11BOMA1
Бренд
Infineon Technologies
Описание
MOSFET 2 N-CH 1200V 50A MODULE, Mosfet Array 2 N-Channel (Dual) 1200V (1.2kV) 50A 20mW Chassis Mount Module
Цена
Теги
Image
files/FF23MR12W1M1B11BOMA1.jpg
Base Product Number
FF23MR12
Other Names
SP001602224
Power - Max
20mW
FET Type
2 N-Channel (Dual)
Drain to Source Voltage (Vdss)
1200V (1.2kV)
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C
50A
Rds On (Max) @ Id, Vgs
23mOhm @ 50A, 15V
Vgs(th) (Max) @ Id
5.55V @ 20mA
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs
125nC @ 15V
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds
3950pF @ 800V
Mounting Type
Chassis Mount
Standard Package
24
HTSUS
Series
CoolSiC™+
Package
Tray
Part Status
Active
Operating Temperature
-40°C ~ 150°C (TJ)