IGCM10F60GAXKMA1 Infineon Technologies
Артикул
IGCM10F60GAXKMA1
Бренд
Infineon Technologies
Описание
IGBT 600V 24MDIP, Power Driver Module IGBT 3 Phase 600 V 10 A 24-PowerDIP Module (1.028", 26.10mm)
Цена
Теги
Image
files/IGCM10F60GAXKMA1.jpg
Current
10 A
Configuration
3 Phase
Voltage
600 V
Type
IGBT
Other Names
SP001247016
Base Product Number
IGCM10
Mounting Type
Through Hole
Standard Package
14
HTSUS
ECCN
EAR99
REACH Status
REACH Unaffected
Moisture Sensitivity Level (MSL)
1 (Unlimited)
RoHS Status
ROHS3 Compliant
Package / Case
24-PowerDIP Module (1.028", 26.10mm)