IKCM15H60GAXKMA2 Infineon Technologies
Артикул
IKCM15H60GAXKMA2
Описание
IFPS MODULES 24MDIP, Power Driver Module IGBT 3 Phase 600 V 15 A 24-PowerDIP Module (1.028", 26.10mm)
Image
files/IKCM15H60GAXKMA2.jpg
Current
15 A
Voltage
600 V
Other Names
SP001247204
Base Product Number
IKCM15
Package / Case
24-PowerDIP Module (1.028", 26.10mm)