IKCM20L60GDXKMA1 Infineon Technologies
Артикул
IKCM20L60GDXKMA1
Описание
IFPS MODULE 600V 20A 24PWRDIP, Power Driver Module IGBT 3 Phase 600 V 20 A 24-PowerDIP Module (1.028", 26.10mm)
Image
files/IKCM20L60GDXKMA1.jpg
Current
20 A
Voltage
600 V
Other Names
2156-IKCM20L60GDXKMA1,IFEINFIKCM20L60GDXKMA1,SP001299274
Base Product Number
IKCM20
Package / Case
24-PowerDIP Module (1.028", 26.10mm)