AFS1-01000200-11-15P-4 L3 Narda-MITEQ
Артикул
AFS1-01000200-11-15P-4
Бренд
L3 Narda-MITEQ
Описание
AMPLIFIER, RF Amplifier IC General Purpose 1GHz ~ 2GHz Module
Теги
Series
AFS
Test Frequency
1GHz ~ 2GHz
Supplier Device Package
Module
Package / Case
Module
Voltage - Supply
15V
Current - Supply
75mA
Noise Figure
1.1dB
Gain
14dB
Frequency
1GHz ~ 2GHz