AMF-3F-01500250-06-10P L3 Narda-MITEQ
Артикул
AMF-3F-01500250-06-10P
Бренд
L3 Narda-MITEQ
Описание
AMPLIFIER, RF Amplifier IC General Purpose 1.5GHz ~ 2.5GHz Module
Теги
Series
AMF
P1dB
10dBm
Test Frequency
1.5GHz ~ 2.5GHz
RF Type
General Purpose
Gain
45dB
Current - Supply
200mA
Frequency
1.5GHz ~ 2.5GHz
Voltage - Supply
15V