AMF-3F-07250775-30-13P L3 Narda-MITEQ
Артикул
AMF-3F-07250775-30-13P
Бренд
L3 Narda-MITEQ
Описание
AMPLIFIER, RF Amplifier IC General Purpose 7.25GHz ~ 7.75GHz Module
Теги
Series
AMF
P1dB
13dBm
Test Frequency
7.25GHz ~ 7.75GHz
RF Type
General Purpose
Gain
34dB
Current - Supply
175mA
Frequency
7.25GHz ~ 7.75GHz
Voltage - Supply
15V