FFA.0S.302.CLAC44 LEMO
Артикул
FFA.0S.302.CLAC44
Описание
CONN CIRC PLUG 2P GOLD SLDR CUP, 2 Position Circular Connector Plug, Female Sockets and Male Pins Solder Cup
Series
0S
Operating Temperature
-55°C ~ 250°C
Current Rating (Amps)
10A
Voltage Rating
Cable Opening
0.146" ~ 0.173" (3.70mm ~ 4.40mm)