FFA.1S.306.CLAC62 LEMO
Артикул
FFA.1S.306.CLAC62
Описание
CONN CIRC PLUG 6P GOLD SLDR CUP, 6 Position Circular Connector Plug, Female Sockets and Male Pins Solder Cup
Series
1S
Material Flammability Rating
UL94 V-0
Operating Temperature
-55°C ~ 250°C
Current Rating (Amps)
7A
Voltage Rating
Cable Opening
0.224" ~ 0.244" (5.70mm ~ 6.20mm)