FGG.2B.810.CLAD72Z LEMO
Артикул
FGG.2B.810.CLAD72Z
Series
2B
Operating Temperature
-55°C ~ 250°C
Current Rating (Amps)
7A
Voltage Rating
Cable Opening
0.244" ~ 0.283" (6.20mm ~ 7.20mm)