FGG.4B.324.CLAD15 LEMO
Артикул
FGG.4B.324.CLAD15
Описание
CONN PLUG MALE 24P GOLD SLDR CUP, 24 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup
Series
4B
Operating Temperature
-55°C ~ 250°C
Termination
Solder Cup
Current Rating (Amps)
7A
Voltage Rating
Cable Opening
0.535" ~ 0.591" (13.60mm ~ 15.00mm)