MBRD10200CT Littelfuse
Артикул
MBRD10200CT
Описание
DIODE SCHOTTKY 200V 5A TO252, Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 200 V 5A Surface Mount TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Image
files/MBRD10200CT.jpg
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max)
200 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If
900 mV @ 5 A
Speed
Fast Recovery = 200mA (Io)
Current - Reverse Leakage @ Vr
1 mA @ 200 V
Operating Temperature - Junction
-55°C ~ 150°C
Other Names
F7360DKR,1294-MBRD10200CT,F7360CT,F7360TR,-MBRD10200CT
5A
Похожие товары
Артикул: SE-325
Бренд: Littelfuse
Описание: NGR MONITOR 120VAC SUPPLY,