1217-25-B-25 RAF Electronic Hardware
Артикул
1217-25-B-25
Бренд
RAF Electronic Hardware
Описание
ROUND SPACERBLACK OXIDE, BRASS1/, Round Spacer Unthreaded - Brass 0.250" (6.35mm) 1/4" Black
Теги
Series
Color
Black
Weight
Gender
Female, Female
Diameter - Outside
0.500" (12.70mm) 1/2"
Plating
Oxide, Black
Length - Overall
0.250" (6.35mm) 1/4"
Diameter - Inside
0.252" (6.40mm)
Threaded/Unthreaded
Unthreaded
Screw, Thread Size
Material
Brass
Features
Package
Bulk
Part Status
Active
RoHS Status
ROHS3 Compliant
ECCN
EAR99
HTSUS
Other Names
1772-1217-25-B-25
Standard Package
1
Type
Round Spacer
Moisture Sensitivity Level (MSL)
Not Applicable
Between Board Height
0.250" (6.35mm) 1/4"