1252-25-PH RAF Electronic Hardware
Артикул
1252-25-PH
Бренд
RAF Electronic Hardware
Описание
ROUND SPACERNO FINISH - PHENOLIC, Round Spacer Unthreaded - Phenolic 0.500" (12.70mm) 1/2" -
Теги
Series
Color
Weight
Gender
Female, Female
Diameter - Outside
0.625" (15.88mm)
Plating
Length - Overall
0.500" (12.70mm) 1/2"
Diameter - Inside
0.252" (6.40mm)
Threaded/Unthreaded
Unthreaded
Screw, Thread Size
Material
Phenolic
Features
Package
Bulk
Part Status
Active
RoHS Status
ROHS3 Compliant
ECCN
EAR99
HTSUS
Other Names
1772-1252-25-PH
Standard Package
1
Type
Round Spacer
Moisture Sensitivity Level (MSL)
Not Applicable
Between Board Height
0.500" (12.70mm) 1/2"