1266-38-AL RAF Electronic Hardware
Артикул
1266-38-AL
Бренд
RAF Electronic Hardware
Описание
ROUND SPACERPLAIN ALUMINUM5/8 RD, Round Spacer Unthreaded - Aluminum 1.375" (34.93mm) 1 3/8" -
Теги
Series
Color
Weight
Gender
Female, Female
Diameter - Outside
0.625" (15.88mm)
Plating
Length - Overall
1.375" (34.93mm)
Diameter - Inside
0.380" (9.65mm)
Threaded/Unthreaded
Unthreaded
Screw, Thread Size
Material
Aluminum
Features
Package
Bulk
Part Status
Active
RoHS Status
ROHS3 Compliant
ECCN
EAR99
HTSUS
Other Names
1772-1266-38-AL
Standard Package
1
Type
Round Spacer
Moisture Sensitivity Level (MSL)
Not Applicable
Between Board Height
1.375" (34.93mm) 1 3/8"