1301-38-AL RAF Electronic Hardware
Артикул
1301-38-AL
Бренд
RAF Electronic Hardware
Описание
ROUND SPACERPLAIN ALUMINUM3/4 RD, Round Spacer Unthreaded - Aluminum 1.625" (41.28mm) 1 5/8" -
Теги
Series
Color
Weight
Gender
Female, Female
Diameter - Outside
0.750" (19.05mm) 3/4"
Plating
Length - Overall
1.625" (41.28mm)
Diameter - Inside
0.380" (9.65mm)
Threaded/Unthreaded
Unthreaded
Screw, Thread Size
Material
Aluminum
Features
Package
Bulk
Part Status
Active
RoHS Status
ROHS3 Compliant
ECCN
EAR99
HTSUS
Other Names
1772-1301-38-AL
Standard Package
1
Type
Round Spacer
Moisture Sensitivity Level (MSL)
Not Applicable
Between Board Height
1.625" (41.28mm) 1 5/8"