BZX55C13 Rectron
Артикул
BZX55C13
Описание
DIODE ZENER 13V 500MW DO-34, Zener Diode 13 V 500 mW ±5% Through Hole DO-35
Теги
Image
files/BZX55C13.jpg
Power - Max
500 mW
Tolerance
±5%
Other Names
2516-BZX55C13TR
Voltage - Zener (Nom) (Vz)
13 V