BZX55C30 Rectron
Артикул
BZX55C30
Описание
DIODE ZENER 30V 500MW DO-34, Zener Diode 30 V 500 mW ±5% Through Hole DO-35
Теги
Image
files/BZX55C30.jpg
Power - Max
500 mW
Tolerance
±5%
Other Names
2516-BZX55C30TR
Voltage - Zener (Nom) (Vz)
30 V