BZX55C3V9 Rectron
Артикул
BZX55C3V9
Описание
DIODE ZENER 3.9V 500MW DO-34, Zener Diode 3.9 V 500 mW ±5% Through Hole DO-35
Теги
Image
files/BZX55C3V9.jpg
Power - Max
500 mW
Tolerance
±5%
Other Names
2516-BZX55C3V9TR
Voltage - Zener (Nom) (Vz)
3.9 V