BZX55C43 Rectron
Артикул
BZX55C43
Описание
DIODE ZENER 43V 500MW DO-34, Zener Diode 43 V 500 mW ±5% Through Hole DO-35
Теги
Image
files/BZX55C43.jpg
Power - Max
500 mW
Tolerance
±5%
Other Names
2516-BZX55C43TR
Voltage - Zener (Nom) (Vz)
43 V