BZX55C47 Rectron
Артикул
BZX55C47
Описание
DIODE ZENER 47V 500MW DO-34, Zener Diode 47 V 500 mW ±5% Through Hole DO-35
Теги
Image
files/BZX55C47.jpg
Power - Max
500 mW
Tolerance
±5%
Other Names
2516-BZX55C47TR
Voltage - Zener (Nom) (Vz)
47 V