BZX55C4V7 Rectron
Артикул
BZX55C4V7
Описание
DIODE ZENER 4.7V 500MW DO-34, Zener Diode 4.7 V 500 mW ±5% Through Hole DO-35
Теги
Image
files/BZX55C4V7.jpg
Power - Max
500 mW
Tolerance
±5%
Other Names
2516-BZX55C4V7TR
Voltage - Zener (Nom) (Vz)
4.7 V