D38999/26FG41SN TE Connectivity
Артикул
D38999/26FG41SN
Бренд
TE Connectivity
Описание
CONN PLUG FMALE 41POS GOLD CRIMP, 41 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp
Цена
Series
Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Status
ROHS3 Compliant
Other Names
DD38999/26FG41SN
Gold
Color
Silver
Current Rating (Amps)
7.5A
Applications
Military
Base Product Number
D38999/26FG
Operating Temperature
-65°C ~ 200°C