CG2H40045F Wolfspeed
Артикул
CG2H40045F
Бренд
Wolfspeed
Описание
RF MOSFET HEMT 28V 440193, RF Mosfet HEMT 28 V 400 mA 4GHz 16dB - 440193
Цена
Теги
Image
files/CG2H40045F.jpg
Note
CG2H40045
Polarization
400 mA
Standard Number
120 V
Connector Style
HEMT
Shell Size - Insert (Convert From)
4GHz
Shell Size - Insert (Convert To)
16dB
Number of Positions (Convert From)
28 V