CGHV60170D-GP4 Wolfspeed
Артикул
CGHV60170D-GP4
Описание
RF MOSFET HEMT 50V DIE, RF Mosfet HEMT 50 V 260 mA 6GHz 17dB 170W Die
Image
files/CGHV60170D-GP4.jpg
Shielding
10
Note
CGHV60170
Polarization
260 mA
Standard Number
150 V
Shell Size - Insert (Convert From)
6GHz
Shell Size - Insert (Convert To)
17dB
Number of Positions (Convert From)
50 V
Number of Positions (Convert To)
Features
CGHV60170D-GP4INACTIVE,CGHV60170D,CGHV60170D-ND
Mounting Type
Die
Mounting Feature
Die
Shell Material
RoHS Compliant
Shell Finish
1 (Unlimited)
Ingress Protection
DISC 3A001B3
Housing Material
170W