CGHV96100F2 Wolfspeed
Артикул
CGHV96100F2
Описание
RF MOSFET HEMT 40V 440210, RF Mosfet HEMT 40 V 1 A 7.9GHz ~ 9.6GHz 10.2dB 131W 440210
Image
files/CGHV96100F2.jpg
Note
CGHV96100
Polarization
1 A
Standard Number
100 V
Shell Size - Insert (Convert From)
7.9GHz ~ 9.6GHz
Shell Size - Insert (Convert To)
10.2dB
Number of Positions (Convert From)
40 V
Number of Positions (Convert To)
Shielding
50
Material Flammability Rating
Ingress Protection
DISC 3A001B3
Tray
Part Status
Active
HTSUS
12A
Mounting Type
440210
Mounting Feature
440210
Shell Material
RoHS Compliant
Shell Finish
1 (Unlimited)
Housing Material
131W