CMPA901A035F Wolfspeed
Артикул
CMPA901A035F
Бренд
Wolfspeed
Описание
GAN MMIC 35W 28V 9.0-10.0GHZ, RF Amplifier IC - 9GHz ~ 10GHz 440213
Цена
Теги
Image
files/CMPA901A035F.jpg
Voltage - Supply
28V
Frequency
9GHz ~ 10GHz