14T26-SZLB-200-0LC 3M
Артикул
14T26-SZLB-200-0LC
Описание
CABLE ASSEM CAMERA LINK 2METER, Centronics 26 pos Male to Male Assembly 6.56' (2.00m) Round, Beige
files/14T26-SZLB-200-0LC.jpg
Shielded
Round, Beige
6.56' (2.00m)
Mini D Ribbon (MDR), CameraLink®
Centronics 26 pos Male to Male
Похожие товары
Артикул: PCM-42
Бренд: Panduit
Описание: WIRE MARKR CARD 6.4MMX38.1MM WHT, Wire Marker, Cards 0.25" W x 1.50" L (6.4mm x 38.1mm) White Vinyl Cloth
Подробнее
Артикул: D-110-19
Бренд: TE Connectivity
Описание: SLDR SLV WIRE-WIRE 0.068/0.076", Wire to Wire Solder Sleeve Transparent - Blue 0.068" (1.73mm), 0.076" (1.93mm)
Подробнее
Артикул: 2021D0309-0
Бренд: TE Connectivity
Описание: 2021D0309-0 1', Twinaxial Cable 20 AWG - 1.0' (0.30m)
Артикул: 2402C SL002
Бренд: Alpha Wire
Описание:
CABLE 2COND 22AWG SHLD 500', 2 Conductor Multi-Conductor Cable Slate 22 AWG Foil 500.0' (152.4m)
Артикул: PPG-11
Бренд: SAB
Описание: CABLE GLAND 5-10MM PG11 POLY, Cable Gland 0.20" ~ 0.39" (5.0mm ~ 10.0mm) Polyamide (PA6), Nylon 6 PG11 Gray
Артикул: LMR-400
Бренд: Amphenol
Описание: CABLE LMR-400 BLACK PE 50', Coaxial Cable - - 50.0' (15.24m) 50 Ohms