14T26-SZLB-A00-0LC 3M
Артикул
14T26-SZLB-A00-0LC
Описание
CABLE ASSEM CAMERA LINK 10METER, Centronics 26 pos Male to Male Assembly 32.81' (10.0m) Round, Beige
files/14T26-SZLB-A00-0LC.jpg
Shielded
Round, Beige
32.81' (10.0m)
Mini D Ribbon (MDR), CameraLink®
Centronics 26 pos Male to Male
Похожие товары
Артикул: AT-C-26-6/6/B-14
Бренд: Assmann
Описание:
Подробнее
Артикул: AT-S-26-8/8/S-14
Бренд: Assmann
Описание:
Подробнее
Артикул: BR-4.0-1/4-20
Бренд: Panduit
Описание: CBL SPRT BRIDLE RING FASTENER, Cable Support, Bridle Ring Silver Fastener 4.040" (102.62mm)
Артикул: FPCL608
Бренд: Panduit
Описание: CENTRAL TUBE CBL INDOOR/OUTDOOR, Fiber Optic Cable Black Multimode 125µm -
Артикул: B-022-06
Бренд: TE Connectivity
Описание: SLDR SLV WIRE-WIRE 0.394/0.433", Wire to Wire Solder Sleeve Transparent - Blue 0.394" (10.00mm), 0.433" (11.00mm)
Артикул: S6-18-C
Описание: CBL TIE LOCKING NAT 18LBS 6.3", Standard, Locking Natural 1.57" (40.00mm) 0.100" (2.54mm) 18 lbs (8.16 kg)