GF133W9B 3M
Артикул
GF133W9B
Бренд
3M
Описание
GOLD PRIVACY FILTER LAPTOP 13.3",
Теги
files/GF133W9B.jpg
13.3" (13.28", 337mm)
LCD Monitor
Privacy Filter, Widescreen
3M162672,51128797198,7100049972,98044054991,GF133W9B-ND,GPF13.3W9,GPF13.3W9-ND
EAR99
Not Applicable
Not applicable
Obsolete
Box
294.00mm W x 166.00mm H