HF60PP005A01 3M
Артикул
HF60PP005A01
Бренд
3M
Описание
HIGH FLOW SERIES FILTER ELEMENT, Industrial Filter Cartridge 5µm (Nominal)
Теги
HF
35PSI ~ 50PSI
500GPM (1892.71LPM)
5µm (Nominal)
60.000" (1524.00mm)
6.500" (165.10mm)
Filter Cartridge
HF60
Industrial
1
Not Applicable
71°C - Max