PF156W9B 3M
Артикул
PF156W9B
Бренд
3M
Описание
PRIVACY FILTER LAPTOP 15.6",
Цена
Теги
files/PF156W9B.jpg
15.6" (15.56", 395mm)
Privacy Filter, Widescreen
PF156
1
3M162674,51128788509,7000014518,98044054264,PF15.6W,PF15.6W-ND,PF156W9B-ND,7100210589
EAR99
Not Applicable
RoHS Compliant
LCD Monitor
Active
Box
344.49mm W x 193.68mm H