RT39C16G20NN 3M
Артикул
RT39C16G20NN
Бренд
3M
Описание
MICRO-KLEAN RT SERIES FILTER CAR, Industrial Filter Cartridge 10µm (Nominal)
Теги
Micro-Klean™ RT
10µm (Nominal)
2.598" (66.00mm)
39.000" (990.60mm)
Industrial
Filter Cartridge
RT39
25
Not Applicable
60°C - Max