RT40L16G20NN 3M
Артикул
RT40L16G20NN
Бренд
3M
Описание
MICRO-KLEAN RT SERIES FILTER CAR, Industrial Filter Cartridge 50µm (Nominal)
Теги
Micro-Klean™ RT
50µm (Nominal)
40.000" (1016.00mm)
2.598" (66.00mm)
Filter Cartridge
RT40L
Industrial
25
Not Applicable
60°C - Max