951110-8622-AR 3M
Артикул
951110-8622-AR
Бренд
3M
Описание
CONN HEADER VERT 10POS 2MM, Connector Header Through Hole 10 position 0.079" (2.00mm)
Цена
Теги
0.343" (8.70mm)
Tin
UL94 V-0
-55°C ~ 125°C
0.110" (2.79mm)
0.060" (1.52mm)
Black
Flash
Gold
0.173" (4.40mm)
Unshrouded
39.4µin (1.00µm)
Copper Alloy
Square
Thermoplastic
1A
Push-Pull
Solder
EAR99
REACH Unaffected
1 (Unlimited)
RoHS Compliant
951110
Active
Bulk
951
DE500000091,3M9329,4671914491,9511108622AR,3M9329-ND,3M156413-10,70-2003-0313-2,4046719144914
Through Hole
1
0.079" (2.00mm)