D38999/20WG11PN Corsair
Артикул
D38999/20WG11PN
Описание
D38999/20WG11PN, 11 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Number of Positions
11
Shell Size - Insert
21-11
Shell Size, MIL
G
Connector Type
Receptacle, Male Pins
Current Rating (Amps)
23A
Other Names
2899-D38999/20WG11PNCO
Operating Temperature
-65°C ~ 175°C