405C11A10M00000 CTS-Frequency Controls
Артикул
405C11A10M00000
Бренд
CTS-Frequency Controls
Описание
CRYSTAL 10.0000MHZ 10PF SMD, 10 MHz ±10ppm Crystal 10pF 60 Ohms 4-SMD, No Lead