626L2503G3T CTS-Frequency Controls
Артикул
626L2503G3T
Описание
XTAL OSC XO 25MHZ 3.3V LVDS, 25 MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Image
files/626L2503G3T.jpg
Standard Package
1,000
Voltage - Supply
3.3V
Type
XO (Standard)
California Prop 65
Warning Information
Frequency
25 MHz
Function
Enable/Disable
Output
LVDS
Current - Supply (Max)
40mA
Base Resonator
Crystal
Frequency Stability
±50ppm
Current - Supply (Disable) (Max)
15µA
Absolute Pull Range (APR)
HTSUS
ECCN
EAR99
Series
626
Package
Tape & Reel (TR)
Part Status
Active
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
Ratings
Size / Dimension
0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max)
0.043" (1.10mm)